Ogólne

Taśma z nadrukiem

Taśma z nadrukiem to doskonały produkt służący jako nośnik treści reklamowej. Są idealną propozycją dla firm, specjalizujących się w sprzedaży wysyłkowej.

Kto powinien rozważyć zakup taśmy z nadrukiem?

Każdy sklep prowadzący sprzedaż online może podnieść swoją wartość reklamową przez odpowiednie zaklejenie paczki. Dzięki temu podniesiemy w znacznym stopniu walory estetyczne opakowania i poprawimy niezwykle ważne pierwsze wrażenie po otrzymaniu przesyłki. Odpowiednie zaklejenie paczki, zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, ale sprawia, że firma reklamuje swoje produkty od momentu wysyłki. Nasze produkty trafiają przed doręczeniem w różne miejsca, gdzie również mogą być reklamowane.

Zabezpieczenie paczki odpowiednią i estetyczną taśmą świadczy o jakości oferowanych usług i podkreśla nasze profesjonalne podejście do obsługi klienta na każdym etapie zamówienia. Nadruk umieszczony na taśmie może nawiązywać do loga firmy, co buduje jej świadomość wśród konsumentów oraz jej zaufanie. 

Innym zastosowaniem taśm z nadrukiem jest użycie ich przez firmy zajmujące się branżą budowlaną. Przy ich użyciu można oddzielić miejsce pracy od strefy osób nieupoważnionych, co jest zgodne z zasadami BHP. Firmy remontowo-budowlane, mogą użyć ich także jako taśm malarskich czy naprawczych. Służby mundurowe wykorzystają je podczas czynności wymagających zapewnienie bezpieczeństwa cywilom. 

Taśmy z nadrukiem – wygląd i bezpieczeństwo

Każdy właściciel firmy wiem, jak istotne jest, żeby produkt trafił do klienta w idealnym stanie. Minimalizuje to ryzyko zwrotu i ponoszenia kosztów przesyłki. Oprócz dobrej jakości opakowania warto zainwestować w wysokiej jakości taśmy do pakowania. Oprócz walorów estetycznych taśma z nadrukiem oferuje także wysokiej jakości klej i zabezpiecza w pełni paczkę przed jej nieumyślnym otwarciem, zanim dotrze do klienta. W przypadku zamówienia warto oprócz hasła reklamowego czy danych na temat firmy pomyśleć nad umieszczeniem informacji na temat paczki. W przypadku kruchych przedmiotów nadrukować można informację „Uwaga! Szkło” co podniesie bezpieczeństwo kosztownych produktów. 

Jaką taśmę z nadrukiem wybrać?

Zależnie od zastosowania producenci oferują szeroką gamę taśm. Warto zwrócić uwagę na klej, jaki będzie użyty do jej produkcji. Są to kleje akrylowe, przeznaczone do lżejszych paczek, kleje hot-melt, których siła zwiększa się pod wpływem temperatury czy te z najwyższej półki oparte o klej solvent. Warto zwrócić uwagę, do jakich produktów będzie wykorzystywana nasza taśma z nadrukiem i dobrać odpowiednią jej jakość. 

Dla większych firm posiadających spore magazyny taśma z nadrukiem może być wykorzystywana w celu oznaczenia produktów. Dzięki jej zastosowaniu nie musimy osobno podpisywać każdej paczki czy oznaczać jej w inny sposób, znacznie przyspieszając pracę. 

Taśmy z nadrukiem – emgraf.pl są świetnym wyborem dla każdego, kto chce skutecznie reklamować i prowadzić działalność swojej firmy. Taśma jest niezbędnym produktem dla firm stawiających na profesjonalną obsługę swoich klientów.