Aktualności

Był poszukiwany, bo nie zapłacił grzywny za spowodowanie kolizji. Wpadł, kiedy przekroczył prędkość

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zatrzymali kierującego BMW w związku z przekroczeniem prędkości na terenie miasta o ponad 50 km/h. Interwencja z pozoru zwyczajna gdyby nie fakt, że mężczyzna… był poszukiwany, bo nie zapłacił grzywny za spowodowanie kolizji.

Był poszukiwany, bo nie zapłacił grzywny za spowodowanie kolizji. Wpadł, kiedy przekroczył prędkość

Mundurowi ze szczecińskiej drogówki na co dzień walczą z drogowymi piratami oraz nietrzeźwymi kierującymi. Ich celem jest dbanie o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników drogi.

Podczas jednej z ostatnich służb funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego BMW, który przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym. Oprócz mandatu w wysokości 2 tysięcy złotych, mężczyzna stracił dowód rejestracyjny z powodu braku ważnych badań technicznych Nie było by w tej interwencji nic szczególnego gdyby nie to, że mężczyzna okazał się poszukiwany do odbycia kary zastępczej pozbawienia wolności za.. nieopłaconą grzywnę za spowodowanie kolizji drogowej.

To kolejny przykład na profesjonalizm i dociekliwość szczecińskich policjantów, którzy nie tracą czujności podczas z pozoru niewinnych interwencji.

ZKS KMP

Content retrieved from: https://szczecin.policja.gov.pl/szm/dzialania-policji/aktualnosci/45742,Byl-poszukiwany-bo-nie-zaplacil-grzywny-za-spowodowanie-kolizji-Wpadl-kiedy-prze.html.