piotr_p.png

Piotr Pawlak

Pełnomocnik Zachodniopomorskiej Jednostki Wojewódzkiej TPG. Absolwent pedagogiki rewalidacyjnej. Instruktor szkoleń tłumaczy-przewodników i tłumacz-przewodnik osoby głuchoniewidomej, instruktor orientacji przestrzennej i lokomocji, pracuje na co dzień w Stowarzyszeniu Pomocy w Rozwoju Społecznym i Zawodowym Osób Niepełnosprawnych w Szczecinie jako Instruktor Terapii Zajęciowej. Jego pasje to: fotografia, góry i sport. Na zdjęciu z synem Szymonem  (najmłodszym wolontariuszem w naszej jednostce).
danuta.png

Anna Podgórna

Koordynatorka wolontariatu, absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Wyższej Szkoły Administracji Publicznej. Miłośniczka zarówno swojej całej rodziny, przyjaciół i ludzi wokoło. Jej pasją jest jazda konna, grzyby i wieś. Mama i żona, która wyznaje zasadę, iż Człowiek jest wielki, nie przez to,co ma,lecz przez to kim jest, nie przez to co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi !
danka_k2.png

Danuta Kłaczyńska

Absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej, surdopedagog, wykładowca alternatywnych metod komunikacji, instruktor szkoleń tłumaczy-przewodników i tłumacz-przewodnik osoby głuchoniewidomej. Zawodowo pracuje z dziećmi i młodzieżą słabosłyszącą. Miłośniczka polskiej przyrody, poezji, dobrej kuchni i pozytywnie zakręconych ludzi :-) Lubi trudne wyzwania, ma głowę pełną pomysłów, które z pasją wciela w życie. Mama Macieja i Hani. Przez kilka ostatnich lat pełniła funckje koordynatorki wolontariatu Zachodniopomorskiej Jednostki Wojewódzkiej Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym.
jerzy.png

Jerzy Jurgiel

Maturzysta profilu ścisłego, dalszą naukę planuje na Politechnice na Wydziale Informatyki, lubi czytać dobre książki i słuchać dobrej muzyki, gra w zespole rockowym.
monika.png

Monika Dziakiewicz

Monika Dziakiewicz absolwentka wydziału Prawa oraz Pedagogiki Resocjalizacyjnej Uniwersytetu Szczecińskiego.Wykładowca języka migowego. W jednostce pełni funkcję tłumacza-przewodnika osób Głuchoniewidomych oraz doradcy prawnego. Uwielbia pomagać wszystkim, którzy pomocy potrzebują i to nadaje sens jej codziennemu życiu. Miłośniczka zwierząt wszelkich.
karolina.png

Karolina Werner

Wolontariuszka od czerwca 2006r., w latach 2010-2011 koordynator wolontariuszy Zachodniopomorskiej Jednostki Wojewódzkiej TPG. Studiuje na Uniwersytecie Szczecińskim na kierunku: Ochrona  Środowiska. Jej pasją są podróże, uwielbia zatem rajdy, wycieczki i wszelkie wyjazdy. Matematyka to dla niej pestka. Tłumacz - przewodnik osoby głuchoniewidomej.
katarzyna.png

Katarzyna Hawryszków

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego. Do TPG przyszła pierwszy raz rok temu. I dziś już nie wyobraża sobie, że mogłoby jej tu nie być. Siła, ogromna motywacja w działaniu i radość z życia to cechy, którymi zaraża wszystkich dookoła siebie. Kocha sport i przyrodę, a każdą wolną chwilę spędza w gronie najbliższych.
iwona.png

Iwona Sondej-Pawlak

Pedagog Rewalidacyjno-Korekcyjny. Pracuje w Gimnazjum nr 18 jako pedagog specjalny i wychowawca klasy integracyjnej. W naszej jednostce  jest mistrzynią drugiego planu... nazywana  "sekretarką" to ona redaguje: naszego bloga, pisma itp. papierki. W wolnej chwili  czyta książki i oddaje się pasji, którą jest rękodzieło. Prywatnie  mama Szymona i żona Piotra.