Zabawa Karnawałowa Nowogard 2017 „Pizzeria Fantazja”

Za siedmioma górami za siedmioma lasami...nie to nie nasza bajka.
Nasza bajka w Nowogardzie w Pizzerii Fantazja ukryta na twarzy uśmiech u każdego uczestnika. Nie było złej macochy ani wilka złego, za to piękna Danusia i Piotr z orszaku rycerskiego. Był też aniołek i wróżka skrzydlata, jakaś tam królewna rumiana pyzata. Przyszedł też gość w więziennym surducie a piękna pielęgniarka tętna pilnowała i przepyszne ciasta gościom serwowała.


Gościom humor dopisywał, parkiet w rytm muzyki podskakiwał. Król parkietu? Rzecz wiadoma! Pan Henio nasz tancerz casanowa.  Tancerki porywał w rytm muzyki podrygiwał. Stoły suto zastawione, każdy przy nich najedzony. Zupka, pizza i wędlinka, sałatka, pierożek do dziś niektórym na wspomnienie leci ślinka. Kto wspomnienia chciał zachować , wybrał  los prezent sobie wyczarował.  Po zabawie zostało wspomnienie ,kolorowe zdjęcia i nie jedno westchnienie. A kto nie był niech żałuje, na następną zabawę niech wygodne buty szykuje.


Nie był to bal ogólnopolski, choć wspomnień było bez liku, mamy nadzieję, że on powróci z wielką mocą i w pełnym szyku ☺
Pozdrawiamy tych wszystkich, którzy wspominają nasz szczeciński bal karnawałowy.

 

Karolina Kaliszewska

 

Zdęcia dostępne są już w naszej galerii

Ostatnio zmieniany %PM, %09 %914 %2017 %21:%Lut