Wierzbowy las

Wierzbowy las to zaczarowany zakątek, w którym żyją w zgodzie z naturą konie, pies, leśni mieszkańcy oraz ich opiekunowie.
Na sobotniej wycieczce do Starego Czarnowa mieliśmy okazję poznać mieszkańców Wierzbowego Lasu: psa Farysa, konie Floriana, Tuluzę, Cappuccino, Mysza i Harry.

 


Tego dnia na dworze panowało przenikliwe zimno i obawialiśmy się, że zepsuje to wyprawę jednak gospodarze przyjęli nas tak ciepło i serdecznie, że wszystkie obawy zniknęły. W sali kominkowej obejrzeliśmy prezentację historii tworzenia się Wierzbowego Lasu oraz interesujące plany na przyszłość. Na kominku ogień skwierczał i tańczył, a wygodne kanapy zachęcały do odpoczynku i zadumy. Jednak na dworze czekały kolejne atrakcje.


Wolontariusze zaprezentowali nam konie zamieszkujące Wierzbowy Las. Byliśmy również świadkami niezwykłego pokazu…
Człowiek zmierzył się z przywódcą końskiego stada. Starcie inteligencji, siły, dumy i ogromnego szacunku do innej istoty. Wzruszające. Zobaczyliśmy jak wspaniale reaguje zwierze na sygnały człowieka oraz ile pokory i cierpliwości potrzeba żeby ujarzmić silnego przeciwnika. Kto wygrał? Jeśli jesteście ciekawi zapraszamy na kolejną wyprawę do tego magicznego miejsca. Ugoszczą Was wyśmienitym, wegetariańskim bigosem. Zatańczycie boso przy rytmie bębnów i przeżyjecie emocje, których na próżno szukać w zabieganym wielkim świecie

 

Zapraszamy do galerii

 

 

 

Ostatnio zmieniany %AM, %19 %407 %2016 %09:%Mar