Rekrutacja na warsztaty arteterapeutyczne

Serdecznie zapraszamy na Warsztaty arteterapeutyczne, które, tradycyjnie, odbędą się w urokliwej Łucznicy koło Pilawy – w dniach 1 – 13 września 2015 roku.

W tym roku uczestnicy, którzy będą gościć po raz pierwszy z pewnością odkryją swoje artystyczne dusze, a Ci którzy ze sztuką są już za pan brat znajdą nie jedną okazję, by rozwinąć swoje twórcze talenty!

 

Warsztaty arteterapeutyczne, grafika wprowadzająca

 

W programie warsztatów zaplanowano m.in. zajęcia
w pracowniach:

  • ceramiki,
  • wikliny,
  • decoupage’u (sztuka zdobienia przedmiotów),
  • papieru czerpanego.

Okoliczności przyrody w Łucznicy sprzyjają także spacerom, zbieraniu grzybów i owoców lasu, jak i innym aktywnościom, np. opalaniu, jeździe na rowerze czy chodzeniu z kijkami do nordic walking. Z kolei „magia” dworku sprzyja wspólnemu spędzaniu czasu wieczorami, a wtedy planowane są m.in. ogniska, zajęcia integracyjne, dyskoteki/dancingi i wieczorki filmowe.

 

Zakwaterowani będziemy w hotelowcu w kolorowych 3-4 osobowych pokojach z umywalkami; łazienki są na korytarzu. Więcej informacji o ośrodku na stronie www.lucznica.org.pl.

 

Warsztat realizowany jest w ramach 2.okresu projektowego pn. „Zielone Światło dla Aktywnego Rozwoju Osób Głuchoniewidomych II” współfinansowanego ze środków PFRON.

 

Wpłata własna od uczestnika wynosi 150 zł. Nie dotyczy ona tłumaczy przewodników i tłumaczy języka migowego.

 

Informujemy, że nie zwracamy kosztów podróży.

 

1 września (wtorek) o godzinie 13:00 możliwy jest wyjazd autokarem sprzed biura TPG w Warszawie, ul. Deotymy 41. Zapewniamy również transport powrotny z ośrodka w Łucznicy do Warszawy w dniu 13 września 2015 r.

 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o odsyłanie formularzy zgłoszeniowych z dopiskiem „warsztaty arte 2015” do 26 lipca 2015 roku (liczy się data wpływu) w wersji:

 

papierowej na adres biura TPG: ul. Deotymy 41, 01-441 Warszawa
lub elektronicznej na maila: warsztaty@tpg.org.pl


Zgłoszenie musi zawierać oświadczenie, iż w przypadku zakwalifikowania na Warsztaty – uczestnik zobowiązuje się do stosowania Regulaminu uczestnictwa w warsztatach, który stanowi załącznik do niniejszego Zaproszenia.

 

Zgłoszenia nie zawierające tego oświadczenia – nie będą rozpatrywane.

 

Zapraszamy także do zgłaszania się tłumaczy-przewodników, tłumaczy języka migowego i wolontariuszy na adres:warsztaty@tpg.org.pl oraz do wiadomości pełnomocnika i koordynatora wolontariatu JW, w temacie – „Warsztaty arte 2015 – kadra”.

 

Dokumenty do pobrania:

  1. Zgłoszenie na warsztaty arteterapeutyczne
  2. Regulamin uczestnictwa w warsztatach
Ostatnio zmieniany %PM, %02 %906 %2015 %22:%Lip