Warsztaty aktywności górskich 12-24 lipca 2015

Zdjecie gór do artykuły Warsztaty aktywności górskich 2015

Serdecznie zapraszamy na II edycję warsztatów odbywających się w górach, tym razem będzie, to Karpacz i urokliwe tereny Sudetów Zachodnich. Podczas prawie dwóch tygodni pobytu planowane są przygotowania a następnie wyprawy na szlaki pod okiem profesjonalnych przewodników, nauka elementów samoobrony, pierwszej pomocy, a także gimnastyka korekcyjna, rozpoznawanie roślinności i posługiwania się GPS-em.


 

Warsztaty skierowane są do wszystkich miłośników gór, jak i amatorów, którzy jeszcze nie pokochali górskich wędrówek. Zapewniamy, że po dwóch tygodniach, to się zmieni i nikt nie będzie chciał wracać do domu.

Więcej szczegółów w załączonym zaproszeniu (pliki do pobrania na końcu strony).

 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o odsyłanie formularzy zgłoszeniowych do 21 czerwca 2015 roku w wersji:

 

elektronicznej na maila: warsztaty@tpg.org.pl oraz do swojego Pełnomocnika Jednostki Wojewódzkiej wpisując w tytule: „warsztaty aktywności górskich 2015”.

lub

 – papierowej na adres biura TPG (liczy się data wpływu):
ul. Deotymy 41, 01-441 Warszawa z dopiskiem „warsztaty aktywności górskich 2015”


Zapraszamy także do zgłaszania się tłumaczy-przewodników, tłumaczy języka migowego i wolontariuszy na adres:warsztaty@tpg.org.pl oraz do wiadomości pełnomocnika i koordynatora wolontariatu JW, w temacie – "Warsztaty aktywności górskich 2015".

 

Zapraszam do zapoznania się z nowym regulaminem naboru kadry na warsztaty, który dostępny jest u pełnomocników JW.

Ostatnio zmieniany %PM, %18 %853 %2015 %21:%Cze